Tudi letos smo v vrtec  povabili dedke in babice in se vse tri skupine VVE Sveti Jurij, skupaj na lep jesenski popoldan odpravili na skupni pohod. Otroci so se na pohod pripravljali z velikim veseljem in da so se lahko posvetili svojim dedkom in babicam na prav poseben način.

Pot nas je vodila skozi naselje Rogašovci, nato pa smo pot s prijetnim kramljanjem nadaljevali po sprehajalni poti ob potoku Ledava vse do panonske hiše, ki se nahaja v Serdici, kjer pa nas je pričakalo prijetno presenečenje od župana (sladki del in pijača).  Po ogledu in veselem druženju smo vsem udeležencem razdelili malo darilce, nato pa smo se brez težav vrnili nazaj do vrtca. Tako smo vsi odrasli kot otroci preživeli prijetno popoldne. Stari starši so se nam zahvalili za povabilo in povedali, da bodo veseli, če jih bomo še kdaj povabili.