Kot vsako leto smo tudi letos obeležili Teden otroka. Aktivnosti smo popestrili z različnimi obiski in aktivnostmi, ter otroke spodbujali k razmišljanju, razvijanju domišljije, igrivosti, gibanju in druženju.

Udeležili smo se pravljične ure, katero nam je pripravila knjižničarka Andreja Ošlaj v šolski knjižnici, prav tako smo aktivno sodelovali v delavnici, ki jo je izvedla ga. Katja Labar dip. med. sestra Centra za krepitev zdravja ZD Murska Sobota. Obiskali sta nas tudi učiteljici iz Glasbene šole Murska Sobota ga. Suzana Škafar in Mirjam Pintarič, ki sta otrokom pripravili čarobno glasbeno uro ob predstavitvi, ter igranju na različne instrumente. Skupaj pa smo tudi zapeli in zaplesali. Na igrišču sta nam pripravila čudovit športni dan trenerja Športnega društva Ledava Matej Duh in Aleš Marič. Veseli smo bili tudi obiska gasilcev, ki so se nam predstavili. Otroci so spoznavali aktivnosti gasilcev tudi ob knjigi.  Skupaj smo si tudi ogledali gasilski avto, različno gasilsko opremo, pripomočke za gašenje ali kakršno koli pomoč, ki ga izvajajo gasilci. Otroci pa so imeli tudi možnost, da so se preizkusili kot pravi gasilci.