Spoštovani starši.

Pred vrati je prvi september in z njim novo vrtčevsko leto. Naši predšolski otroci so se v času počitnic naužili sončka in preživeli več časa s svojimi domačimi, sedaj pa se ponovno vračamo v naše vrtčevske igralnice, kjer se bodo otroci srečali s svojimi prijatelji.

V naši sredini prisrčen pozdrav izrekamo tudi vsem tistim, ki se nam bodo pridružili na novo. Generaciji 2016 pa želimo vse dobro in veliko uspeha v prvem razredu.

Strokovne delavke predšolske otroke že težko pričakujemo in se veselimo vseh novih dogodivščin, ki nas čakajo.

Za vsa morebitna vprašanja, se starši lahko obrnete na vaše strokovne delavke, ali pa se oglasite na šoli pri svetovalni delavki vrtca.

V mesecu septembru pa se bomo kmalu tudi srečali na prvem oddelčnem roditeljskem sestanku.

Dobrodošli v našem vrtcu!

Strokovne delavke vrtca