Spoštovani starši.

V skladu z vašimi prijavami smo pripravilo organizacijo predšolske vzgoje v času poletnih počitnic za naš vrtec.

Zaradi večjih gradbenih del na OŠ SVETI JURIJ in generalnega čiščenja prostorov v posameznih enotah, bo potrebno tekom poletnih počitnic prilagoditi lokacijo izvajanja predšolske vzgoje.

Tako vas obveščamo, da se bo izvajala predšolska vzgoja v poletnih počitnicah na naslednjih lokacijah:

• v času od 4.7. – 22. 8. 2022: za vse prijavljene otroke iz enote VVE SVETI JURIJ in VVE PERTOČA v enoti VVE PERTOČA;
  • v času od 4.7. – 22. 8. 2022: za vse prijavljene otroke iz enote VVE ROGAŠOVCI v enoti VVE ROGAŠOVCI;
  • v tednu od 22. – 26. 8. 2022: za vse prijavljene otroke iz vseh treh enot v enoti VVE SVETI JURIJ,
  • od 29. 8. 2022 naprej bodo vsi otroci v svojih matičnih enotah, ki jih bodo obiskovali v naslednjem vrtčevskem letu.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Ravnatelj vrtca in šole:                                                                      Pomočnica ravnatelja vrtca:

Aleksander Mencigar, mag. manag., prof.                                    Anita Fartek, univ. dipl. psih.