Ob slišanem znaku za nevarnost smo hitro zbežali na prosto pred stavbo šole “na varno”, kjer smo v miru počakali na nadalnja navodila. Tam smo srečali tudi gasilce, ki so za nas pripravili vodno črpalko s topom, s katerim so potem otroci ob pomoči gasilaca veselo škropili igrišče.V sredo 21. oktobra je bila evakuacijska vaja na celotni šoli Sveti Jurij, torej tudi v vrtcu Sveti Jurij. Ob slišanem znaku za nevarnost smo hitro zbežali na prosto pred stavbo šole “na varno”, kjer smo v miru počakali na nadalnja navodila. Tam smo srečali tudi gasilce, ki so za nas pripravili vodno črpalko s topom, s katerim so potem otroci ob pomoči gasilaca veselo škropili igrišče.

.