Razigran uživaj dan je bila tema tedna otroka 2021, ki je bil v času od 4. do 10. oktobra 2021.

Kot protiutež posledicam epidemije COVID-19 želi Zveza prijateljev mladine, ki so organizator aktivnosti ob praznovanju tedna otroka, poudariti pomen igrivosti, sproščenosti in druženja. Tako smo se v tednu otroka posvetili igri in igranju. V ponedeljek nas je obiskal Dejan, učitelj plesne šole Zeko, v torek smo imeli likovni dan in slikali z barvnim tušem ter akvarlenimi barvami. V sredo smo bili mali glasbeniki in se preizkuslili v igranju na okulele in klavir, peli in plesali. V četrtek sta vzgojiteljici oddelka pripravile otrokom dramatizacijo ob glasbeni pravljici Hruška Debeluška (Janez Bitenc). Tako nam je ostal le še petek, ko smo se odpravili do zobozdravnika, kjer so vsi otroci dobili pečatke in malo pozornost. Vsak dan smo bili na sprehodih in tudi igrišču, kjer so se otroci igrali tako in drugače ter uživali drug z drugim.