Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Vrtci še naprej delujejo v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

V našem vrtcu bomo nujno varstvo še naprej izvajali v enoti VVE ROGAŠOVCI na podlagi predhodnih prijav staršev.

Prosimo vas, da upravičeni starši do nujnega varstva svoje otroke prijavite čim prej oz. najpozneje do sobote, 16. 1. 2021, do 10.00 ure na elektronski naslov anita.fartek@ossvj.si. Ob prijavi vas naprošamo, da navedete tudi uro prihoda in odhoda otroka.

Po prijavi boste po elektronski pošti prejeli prijavnico in izjavo o zdravstvenem stanju otroka, ki jih izpolnjene prinesete s seboj ob prihodu otroka v vrtec. Prav tako vas naprošamo, da prinesete tudi potrdilo delodajalca, da sta oba starša zaposlena in trenutno opravljata svoje delo.

Hvala in lep pozdrav,

Pomočnica ravnatelja vrtca:

Anita Fartek