Spoštovani starši.

V skladu z včerajšnjo odločitvijo vlade in poslano okrožnico MIZŠ (6030-1/2021/4) vas obveščamo, da vrtci v naslednjem tednu še naprej delujejo v zmanjšanem obsegu in zagotavljajo nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način (kakor po sedaj veljavnem odloku). Varstvo bo potekalo v enoti VVE ROGAŠOVCI.

Prosimo vas, da svoje otroke prijavite čim prej oz. najpozneje do sobote, 9. 1. 2021, do 15.00 ure na elektronski naslov anita.fartek@ossvj.si. Ob prijavi vas naprošamo, da navedete tudi uro prihoda in odhoda otroka. Po prijavi boste po elektronski pošti prejeli prijavnico in izjavo o zdravstvenem stanju otroka, ki jih izpolnjene prinesete s seboj ob prihodu otroka v vrtec. Prav tako vas naprošamo, da prinesete tudi potrdilo delodajalca.

Hvala in lep pozdrav,

Pomočnica ravnatelja vrtca:

Anita Fartek