Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da v ponedeljek, 23. 11. 2020 nadaljujemo z izvajanjem programa vrtca v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Naprošamo vas, da starši, ki potrebujete nujno varstvo za svojega otroka, le-tega prijavite v dežurstvo najpozneje do petka, 20. 11. 2020 do 17.00 ure, da bomo lahko oblikovali dežurne oddelke, naročili prehrano in poskrbeli za vse, kar je potrebno.

Otroke prijavite preko elektronske pošte na naslov: anita.fartek@ossvj.si. Ob prijavi otroka v nujno varstvo boste po elektronski pošti prejeli vse ostale pomembne informacije.

Za vsa vprašanja smo vam na razpolago preko elektronske pošte.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Pomočnica ravnatelja vrtca:

Anita Fartek