NADALJEVANJE NUJNEGA DEŽURSTVA od 7. 12. 2020 naprej

Spoštovani starši.

V skladu z današnjo okrožnico MIZŠ (številka: 6030-1/2020/105) vrtci od 7. 12. 2020 še naprej delujemo v zmanjšanem obsegu in zagotavljamo nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. V našem vrtcu bomo nujno varstvo še naprej izvajali v enoti VVE ROGAŠOVCI.

Naprošamo vas, da starši, ki potrebujete nujno varstvo za svojega otroka, le-tega prijavite v dežurstvo najpozneje do sobote, 5. 12. 2020, do 10.00 ure, da bomo lahko oblikovali dežurne oddelke, naročili prehrano in poskrbeli za vse, kar je potrebno.

Otroke prijavite preko elektronske pošte na naslov: anita.fartek@ossvj.si. Prosimo vas, da ob prijavi otroka tudi navedete uro prihoda in odhoda otroka.

Ob prijavi otroka v nujno varstvo boste po elektronski pošti prejeli vse ostale pomembne informacije ter potrebne dokumente (prijavnico za nujno varstvo in izjavo o zdravstvenem stanju otroka), ki jih prinesete izpolnjene s seboj.

Za vsa vprašanja smo vam na razpolago preko elektronske pošte.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Pomočnica ravnatelja vrtca:

Anita Fartek