Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije za sedem dni podaljšala ukrepe za zajezitev in obvladovanje epidemije covid-19. To pomeni, da od ponedeljka, 30. 11. 2020 ostaja v veljavi odlok o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja v enakih določilih, kot do sedaj. Zato bo naš vrtec še naprej deloval v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Naprošamo vas, da starši, ki potrebujete nujno varstvo za svojega otroka, le-tega prijavite v dežurstvo najpozneje do sobote, 28. 11. 2020 do 10.00 ure, da bomo lahko oblikovali dežurne oddelke, naročili prehrano in poskrbeli za vse, kar je potrebno.

Otroke prijavite preko elektronske pošte na naslov: anita.fartek@ossvj.si.

Ob prijavi otroka v nujno varstvo boste po elektronski pošti vse ostale pomembne informacije ter potrebne dokumente (prijavnico za nujno varstvo in izjavo o zdravstvenem stanju otroka), ki jih prinesete izpolnjene s seboj.

Za vsa vprašanja smo vam na razpolago preko elektronske pošte.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Pomočnica ravnatelja vrtca:

Anita Fartek