Spoštovani starši.

V skladu z včerajšnjo odločitvijo Vlade Republike Slovenije vam sporočamo, da vrtci v prihodnjem tednu nadaljujejo delo na enak način, kot je to določeno z Odlokom  o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah ter visokošolskih zavodih.

Vrtci bodo tudi v prihodnem tednu (9. – 13. 11. 2020) izvajali programe v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Naprošamo vas, da starši, ki potrebujete nujno varstvo za svojega otroka, le-tega prijavite v dežurstvo najpozneje do jutri – sobota, 7. 11. 2020 do 10.00 ure, da bomo lahko oblikovali dežurne oddelke, naročili prehrano in poskrbeli za vse, kar je potrebno.

Otroke prijavite preko elektronske pošte na naslov: anita.fartek@ossvj.si.

Starši ob prihodu otroka v dežurstvo s seboj prinesete izjavo, da je otrok zdrav ter izjavo o zaposlenosti obeh staršev skupaj s potrdilom delodajalca.

Za vsa vprašanja smo vam na razpolago preko elektronske pošte.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Pomočnica ravnatelja vrtca:

Anita Fartek