Spoštovani starši.

Kot ste zagotovo že informirani iz medijev, se v naslednjem tednu še naprej izvaja v vrtcu nujno dežurstvo za otroke, ki nimajo varstva, za šolske učence pa so podaljšane jesenske počitnice.

Za vse, ki ste zaposleni in potrebujete nujno varstvo za svojega otroka, ga morata prijaviti na elektronski naslov anita.fartek@ossvj.si najpozneje do nedelje, 1.11.2020, do 9.00 ure. Ob prihodu v dežurstvo s seboj morate prinesti potrdilo delodajalca o opravljanju dela in izjavo, da je otrok zdrav.

Za vsa vprašanja smo vam na razpolago preko elektronske pošte na naslovih: tajnistvo@ossvj.si ali anita. fartek@ossvj.si.

Z lepimi pozdravi in željo, da bomo lahko čim prej izvajali običajno vzgojno-izobraževalno delo.

Ostanite zdravi.

Anita Fartek, pomočnica ravnatelja vrtca