Dragi otroci, spoštovani starši.

Pred vrati je težko pričakovan 1. september in z njim konec počitnic in dežurstva ter pričetek ponovnega delovanja v vseh sedmih oddelkih, v treh enotah našega vrtca. Bodoči novinci so nas pogumno obiskali že prejšnji petek in ta ponedeljek v uvajalnih uricah. Strokovni delavci smo dobro pripravljeni in se veselimo vseh novih dogodivščin, ki nas čakajo v tem vrtčevskem letu.

Da bi se v vrtcu dobro počutili in ustrezno poskrbeli za svoje zdravje, smo pripravili dopolnjen zdravstveno higienski režim, s katerim vas prosimo, da se seznanite. Omenjeni dokument so prejeli vsi predstavniki oddelkov vrtca na svoje elektronske naslove.

Otroci, ki so počitnice preživeli doma, naj jutri s seboj prinesejo vse stvari, ki jih potrebujejo v vrtcu in izpolnjeno IZJAVO, da so zdravi. V kolikor izjave od predstavnikov oddelkov niste prejeli, jo boste dobili v vrtcu od strokovnih delavk.

Za vsa vprašanja nam lahko pišete, ali pa nas pokličte (02/ 55 98 775 – pomočnica ravnatelja).

Lepo vas pozdravljamo in se veselimo novega vrtčevskega leta!

Strokovni delavci VVE pri OŠ SVETI JURIJ