Spoštovani starši.

Tudi v času poletnega dežurstva se vsi zaposleni našega vrtca trudimo po svojih najboljših močeh, da vzdružjemo vsa higienska priporočila NIJZ in smernice MIZŠ, da bi bilo poletno dežurstvo za naše otroke prijetno in čim bolj varno. Glede na to, da se v državi slabša epidemiološka slika in prihaja do novih okužb s covid 19, vas še naprej prosimo, da se vsi skupaj držimo osnovnega priporočila strokovnjakov, da v vrtec prihajajo le zdravi otroci in zaposleni. Prosimo vas, da nas takoj obvestite o morebitnem sumu z okužbo covid19, da bomo lahko ustrezno ukrepali. V kolikor je otrok prijavljen v času dežurstva in v vrtec ne bo prišel iz kakršnihkoli razlogov, vas prav tako prosimo, da nam to sporočite. Pokličete lahko v tajništvo šole (02/ 55 71 003) ali v vrtec Sveti Jurij (02/ 55 98 776) ali odsotnost sporočite po elektronski pošti (anita.fartek@ossvj.si).

Hvala za vaše sodelovanje.

Želimo vam in vašim otrokom še naprej lepe in zdrave poletne dni.

Pomočnica ravnatelja vrtca:

Anita Fartek