Spoštovani starši in otroci!

Obveščamo vas, da smo s strani podjetja Foto Tone prejeli dopis o skupinskem fotografiranju. Zaradi nastale situacije je tudi pri fotografiranju potrebno uvesti nekaj sprememb.

Fotografiranje za skupinsko fotografiranje, po ponudbi Foto Tone, bo izvedeno v SREDO, 10.6.2020.

Fotografiranje v vrtcu bo potekalo po sledečem vrstnem redu:

8.00 -9.30 VVE PERTOČA;
10.00 – VVE ROGAŠOVCI in
11.00 – VVE SVETI JURIJ.

Otroci se bodo fotografirali posamezno, skupinska fotografija pa bo sestavljena kot kompozit portretnih fotografij. Razredi bodo prihajale na fotografiranje posamezno ob upoštevanju higienskih pravil in primerne razdalje.

Ponudba in cene si lahko ogledate v priloženi ponudbi. Učenci lahko naročilo prinesejo na natisnjenih letakih, ki so jih prejeli.  Vabljeni na fotografiranje so tudi otroci, ki trenutno vrtca ne obiskujejo.

Denar za naročila pobira fotograf ob fotografiranju – prosimo, da točen znesek pripravite v kuverti.

Otroci, naj na dan fotografiranja prinesejo izpolnjeno naročilnico, denar in NASMEH.

Naročilnica – fotografiranje

Lep pozdrav,