Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da se za vse prijavljene otroke v sredo, 26. 6. 2019, prične dežurstvo v enoti VVE SVETI JURIJ. Dežurna enota bo poslovala po običajnem delovnem času, to je med 6.00 in 16.00.

Prijavljene otroke smo združili v dežurne oddelke, v katerih bodo delale strokovne delavke, ki jih otroci poznajo.

DEŽURNI ODDELKI bodo:

• od 26.6.-26.7.: 3 dežurni oddelki, in sicer: 1 kombiniran oddelek otrok iz enote VVE SVETI JURIJ, 1 kombiniran oddelek otrok iz enote VVE PERTOČA, 1 kombiniran oddelek otrok iz VVE ROGAŠOVCI.
  • Od 29.7.-16.8.: 2 kombinirana oddelka, in sicer: en kombiniran oddelek otroci 2. starostnega obdobja (VVE SVETI JURIJ in starejša skupina VVE PERTOČA) in en kombiniran jaslični oddelek (VVE ROGAŠOVCI in VVE PERTOČA – jasli).
  • Od 19.8.-28.8.: 3 dežurni oddelki (kot na začetku dežurstva).

Otroci iz VVE PERTOČA in VVE ROGAŠOVCI se vračajo v svoje matične enote predvidoma v četrtek, 29. 8. 2019. O morebitnih spremembah vas bomo obveščali sproti.

Želimo vam prijetne poletne dni!

Lep pozdrav.                                                                        Pomočnica ravnatelja vrtca:

Anita Fartek

Sveti Jurij, 21. 6. 2019