V nedeljo, 18. marca 2018, smo se ekipa vrtčevskih in šolskih vzgojiteljic predstavile na sejmu Altermed v Celju. Na letošnjem sejmu smo se predstavili s temo »Buče- takšne in drugačne«. Z otroci vrtca in učenci smo tekom celotnega šolskega leta spoznavali buče na različne načine, skozi različne vsebine ter spretno krmarili med vsemi področji kurikuluma.

Predstavile smo primere dobre prakse in izkušenj  v obliki plakatov fotografiranih dejavnosti, z izdelki otrok in različnimi vrstami buč.

Pripravile smo tudi degustacijske namaze z bučnimi semeni, bučno marmelado, bučnimi mafini in potico ter bučnimi poljubčki in piškoti.

Našo stojnico je obiskovalo mnogo prijaznih ljudi, ki so bili nad našo predstavitvijo očarani. Njihove vzpodbudne in prijazne besede pa so nam dale zagon za nove ideje in nove aktivnosti.

koordinatorka tima Altermed,

Andreja Ficko Hanc